БІДІ ПЕРЕКРИТИ ДОРОГУ

З метою запобігання нещасним випадкам Коломацький селищний голова Володимир ГУРТОВИЙ

доручив відповідним структурним підрозділам, старостинським округам селищної ради додатково перевірити місця масового освячення води та занурення людей на водоймах (смт. Коломак, ж.м. Новоіванівка, с. Шелестове, с. Дмитрівка); наголосити учасникам дійства – жителям громади про важливість дотримання правил техніки безпеки під час безпосереднього проведення заходів з нагоди Водохрещення (перебування на воді та льоду). Коломацькій ЦРЛ доручено забезпечити медичний супровід святкування.

Крім цього, відповідно до укладених угод, з метою забезпечення громадського порядку та реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного чи природного характеру під час святкування Водохрещення поліцейські Коломацького ВП Валківського відділу поліції ГУ НП України в Харківській області та рятувальники Коломацького РС ГУ ДСНС України в Харківській області забезпечуватимуть посилений режим несення служби в місцях масового скупчення людей на водних об’єктах.