Спорт не має кордонів

Змагання за Кубок Краснокутського міського голови з міні-футболу виграла команда Коломацької ОТГ

У першій декаді січня нинішнього року в м. Краснокутську (спортивна зала ДЮСШ) відбувся традиційний турнір за “Кубок міського голови” з міні-футболу серед школярів  2005-2006 р.н.

Команда хлопців нашої об’єднаної громади була запрошена (також традиційно!) до участі в цих престижних змаганнях.

За кубок змагалися 9 команд: футболісти Краснокутської ДЮСШ, 7 команд Краснокутского району + команда Коломаччини.

Наші юні спортсмени виграли дві гри з розгромними  рахунками –  12:2; 14:00,  вийшовши таким чином у півфінал. Ця частина також завершилась перемогою коломачан з різницею  в три голи.

Трохи не вистачило везіння суперникам нашої команди (Краснокутська ДЮСШ) і в фіналі. Вони поступилися юним громадівцям Коломаччини з результатом  3:2.

У підсумку, команда Коломацької ОТГ виборола Кубок Краснокутського міського голови.

Команду-переможницю та команди  фіналістів нагородили кубком, грамотами та медалями за досягнення в турнірі.

Приємним фактом стало визнання у номінаціях “Кращий воротар” та “Кращий бомбардир” наших гравців – Кравчука Дениса та Ткачьова Віталія, яким були вручені окремі нагороди.

Організація турніру проходила під керівництвом директора Краснокутської ДЮСШ Акімова А.М.

Наших футболістів готував на базі Шелестівського НВК інструктор із спорту Коломацької селищної ради Валерій ЯНЕНКО.

Коломацька селищна рада  щиро вдячна учасникам – переможцям  змагання: Артуру Антошину; Денису Кравчуку; Денису Пащенку; Владиславу Свергуну; Віталію Ткачьову; їх наставнику В.Яненку; батькам юних футболістів та адміністрації Шелестівського НВК за сприяння й підтримку популяризації фізкультури й спорту в Коломацькій обֹ’єднаній територіальній громаді. Також висловлюємо подяку органам виконавчої влади та місцевого самоврядування Краснокутського району й, зокрема, директору Краснокутської ДЮСШ  райдержадміністрації Анатолію  Акімову за зміцнення й розвиток добросусідських  відносин між нашими районами в питаннях фізкультури й спорту.