ХТО Є ХТО В КОЛОМАЦЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Кадрові питання першої сесії

7 листопада 2017 року відбулася 1 сесія Коломацької селищної ради VIII скликання в  Коломацькій об’єднаній територіальній громаді, на якій до виконання своїх повноважень приступили 26 новообраних депутатів селищної ради та селищний  голова Володимир Гуртовий.

Наступним кадровим кроком на сесії стало схвалення депутатами поданої селищним головою кандидатури із числа депутатів і шляхом таємного голосування обрання секретарем селищної ради Олени Обихвост.

З метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів Коломацької селищної ради, що увійшли до об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у смт. Коломак, рішенням депутатів селищної ради виконання обов’язків старост покладено на: Наталію Овчаренко (Шелестівский старостинський округ); Валерія Кися (Різуненківський старостинський округ); Леоніда Тільного (Покровський старостинський округ); Павла Коновалова (Шляхівський старостинський округ).

Для організації роботи в міжсесійний період депутати затвердили персональний склад виконавчого комітету у складі 15 чоловік на чолі, згідно з вимогами чинного законодавства, із селищним головою. А також затвердили структуру апарату селищної ради та його структурних підрозділів.

Визначились депутати і з питанням, хто  і в якій комісії буде працювати. Тож, проекти рішень сесій депутати попередньо розглядають на засіданнях таких постійних комісій: з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту (6 чоловік, голова комісії – Юрій Лисенко); з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (6 чоловік, голова комісії – Тетяна Обихвост); з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та природокористування (5 чоловік, голова комісії – Михайло Борисенко); з питань побуту, транспорту, будівництва та житлово – комунального господарства (5 чоловік, голова комісії – Дмитро Буяло).

Кадрові питання виконавчого комітету

Рішенням виконавчого комітету Коломацької селищної ради від 24 листопада № 38 затверджено три комісії при виконкомі: з адміністративних правопорушень (5 чоловік, голова комісії – Юрій Межерицькицй); по соціальному захисту населення та по роботі з молоддю та сім’ями з дітьми (5 чоловік, голова комісії – Наталія Андрійченко); житлова комісія (6 чоловік, голова комісії – Володимир Гуртовий).

У шторм за штурвал стають надійні

З кадрових моментів розпочався у селищній раді 2018 рік.

Відтак, за станом на 2 січня –

В апараті селищної ради:

Призначено заступника голови селищної ради Ольгу Леващук.

Світлану Вернигору призначено головним спеціалістом відділу юридичного та кадрового забезпечення, спеціалістом  цього ж відділу призначена Марина Мельник.

До виконання обов’язків головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності приступила Інна Звегінцева. У цьому ж відділі призначені головним спеціалістом Валентина Гринько, спеціалістами – Марина Половик, Ольга Конча.

Валентина Вельможна очолює Земельний відділ. Спеціалістами цього відділу прийняті – Юрій Бровко, Сергій Демченко, Ірина Олексійчик, Тетяна Демченко, Ольга Кривонос.

На посаду начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та комунальної власності призначено Тетяну Обихвост. Спеціалістами цього відділу призначені Юрій Сінельник та Катерина Хемліна.

Головним спеціалістом сектору з питань цивільного захисту призначений Руслан Гусєв.

У відділ господарського забезпечення призначені: старшим інспектором з основної діяльності – Людмила Тищенко; секретарем/референтом – Надія Єфімович; Завідувачем господарством – Володимир Непійко;  водіями – Василь Авраменко; Анатолій Геращенко; Геннадій Шейко.

До виконавчих органів селищної ради призначені:

Начальник фінансового управління – Галина Паймаш;

Завідувач сектору,  головний бухгалтер сектору доходів фінансового управління  – Оксана Бочарова,  головний спеціаліст сектору – Володимир Сорочинський;

Начальник відділу  освіти, молоді та спорту –  Вячеслав Нефідов;

Начальник відділу культури – Ігор Безрук, головний спеціаліст  відділу –Євген Талавиря;

Начальник відділу з надання соціальних послуг – Лілія Середа;

Начальник відділу житлово – комунального господарства, архітектури та містобудування – Дмитро Буяло, головний спеціаліст відділу – Оксана Андреєва.

На цьому питання  кадрового забезпечення ще не закрите. Продовжуються конкурси на заміщення оголошених  вакантних  місць.