Коломацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад з 10 листопада 2017 року

Коломацька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад з 10 листопада 2017 року :

-Начальника відділу юридичного та кадрового забезпечення Коломацької селищної ради;
-Спеціалістів 1 категорії відділу юридичного та кадрового забезпечення Коломацької  селищної  ради;
-Начальника фінансового управління Коломацької селищної ради;
Завідувача сектору-головний бухгалтер фінансового управління Коломацької селищної ради;
Головного спеціаліста сектору доходів фінансового управління Коломацької селищної ради;
-Начальника земельного відділу Коломацької селищної ради;
-Спеціалістів 1 категорії  земельного відділу Коломацької  селищної  ради.
  Вимоги: освіта вища,   (спеціальність:  правознавство, кваліфікація: юрист – відділ юридичного та кадрового забезпечення), (спеціальність:   облік та аудит, кваліфікація: економіст – фінансового управління), (спеціальність: землевпорядкування та кадастр, кваліфікація: інженер – землевпорядник-земельний відділ ) володіння  навиками роботи на ПК . За додатковою інформацією чи поданням документів звертатися за адресою: смт Коломак вул.Гетьмана І.Мазепи,2, Коломацька селищна рада , кабінет секретаря, тел. 5-62-30.