Повідомлення Коломацької селищної виборчої комісії про зареєстрованих кандидатів на посаду Коломацького селищного голови

Коломацької селищної виборчої комісії про зареєстрованих

кандидатів на посаду Коломацького селищного голови

для проведення перших місцевих виборів

об’єднаних територіальних громад

29 жовтня 2017р.

1. Бабець Володимир Іванович, 19 вересня 1961 року народження, громадянин України, освіта вища, позапартійний, Коломацький селищний голова, проживає: селище Коломак, вулиця Свободи, буд. 19, кв. 14, Харківської області, Коломацького району, висунутий шляхом самовисування.
  2. Греков Дмитро Миколайович, 04 листопада 1959 року народження, громадянин України, освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, проживає: селище Коломак, вулиця Перемоги, буд. 119, кв. 3, Харківської області, Коломацького району, висунутий шляхом самовисування.
  3. Гуртовий Володимир Григорович, 30 жовтня 1966 року народження, громадянин України, освіта вища, член РО Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, Шелестівський сільський голова, проживає: село Шелестове, вулиця Пушкіна, буд. 46, Харківської області, Коломацького району, висунутий РО Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.
  4. Дуліпа Олег Михайлович, 10 грудня 1966 року народження, громадянин України, освіта вища, позапартійний, приватний підприємець, проживає: селище Коломак, вулиця Перемоги, буд. 125, Харківської області, Коломацького району, висунутий РПО Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.

Голова селищної виборчої комісії                                        Сінельник І.М.