Відбір кандидатів на військову службу за контрактом

Коломацький районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом громадян України

У рамках кардинального реформування Збройних сил України, що покликане модернізувати та зміцнити українське військо, державі потрібні патріоти та свідомі захисники України.

У Збройних силах України набирає обертів система комплектування військ військовослужбовцями служби за контрактом. Адже професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави. І саме ви можете стати новою формацією військовиків та обличчям народу.

Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України – найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

Тож, військовий комісаріат запрошує громадян з числа призовників, військовозобов’язаних запасу та цивільних осіб, яким небайдужа доля свого народу та територіальна цілісність України, придатних до військової служби за станом здоров’я, які мають бажання проходити військову службу за контрактом.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та не мали судимості, мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту.

Громадяни, які прийняті на військову службу за контрактом, отримують:

 • стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2017 року становить від 9 500 грн;
 • додаткове преміювання військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення АТО: на першій лінії – три мінімальні заробітні плати, в тилу – одна мінімальна заробітна плата та підчас загострення ситуації в розмірі семи мінімальних заробітних плат;
 • професійне зростання;
 • безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.
  Також військовослужбовцям військової служби за контрактом гарантується:
 • перспектива на отримання житла;
 • забезпечення речовим майном та продовольством;
 • соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей;
 • можливість безкоштовного навчання в навчальних закладах;
 • можливість вибору військової частини, посади та місця для проходження військової служби за контрактом, як в межах Харкіівської області так і в інших регіонах України (за бажанням).
  За деталями звертайтесь у Коломацький районний  військовий комісаріат за адресою: с.Різуненкове вул. Центральна, 3  або за телефоном: 54-2-30.

 Р.В. Труба, військовий комісар Коломацького районного військового комісаріату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Центральна влада

Силові структури

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти

https://opusiptv.com/ - SEO -

istanbul avukat