ГРАЙ ЗА РІВНІСТЬ
![изображение_viber_2024-05-20_14-02-24-077](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-20_14-02-24-077.jpg)
З великим задоволенням повідомляємо, що Комунальний заклад “Різуненківський ліцей Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області” долучився до проєкту “Грай за рівність” від Фонду Кличко (Klitschko Foundation) у партнерстві з UEFA Foundation for Children. З понад 881 поданої анкети, обрали 150 анкет, серед яких було обрано вчителя фізичної культури Оксану Корнієнко. Це унікальна програма, яка…
Докладно...