Розділ: Новини

ЧИ МОЖЕ РОБОТОДАВЕЦЬ ЗАТРИМАТИ ВИПЛАТУ ЗА ВЕСЬ ЧАС ЩОРІЧНОЇ ВІДПУСТКИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

  Заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до початку відпустки, — відповідно до ч. 4 ст. 115 КЗпП та ч. 1 ст. 21 Закону “Про відпустки”.   Щорічні відпустки надаються згідно з затвердженим графіком. Роботодавець зобов’язаний письмово повідомити працівника про майбутню відпустку не пізніш як за…

Докладно...

ЗВІЛЬНИВСЯ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ? ЧИ МАЄШ ПРАВО НА ДОПОМОГУ ПО БЕЗРОБІТТЮ?

 Закон № 553-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» набув чинності 18 квітня 2020 року. Цим Законом внесено зміни до Прикінцевих положень Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття». Змінами визначено, що на період карантину для осіб, які звільнилися з роботи за власним бажанням, не будуть застосовуватися…

Докладно...

Центральна влада

Силові органи

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти