ГРАЙ ЗА РІВНІСТЬ

З великим задоволенням повідомляємо, що Комунальний заклад “Різуненківський ліцей Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області” долучився до проєкту “Грай за рівність” від Фонду Кличко (Klitschko Foundation) у партнерстві з UEFA Foundation for Children. З понад 881 поданої анкети, обрали 150 анкет, серед яких було обрано вчителя фізичної культури Оксану Корнієнко.
Це унікальна програма, яка має на меті через взаємодію вчителів фізичної культури та учнів зруйнувати стереотипи щодо жінок у спорті та суспільстві загалом.
З 30 квітня по 21 травня- вчителька проходила навчання з теми гендерної рівності та того, як донести цю інформацію учням .
Після чого було реалізувано 6 спортивних змагань з однаковим залученням дівчат та хлопців.
ІІ етап проєку:
20 вчителів, які найкраще проведуть змагання, зберуть команду з 5 дівчат-учасниць та разом з ними вони візьмуть участь в інноваційній навчальній програмі на базі одного з футбольних клубів Української прем’єр ліги.
Бажаємо й сподіваємось побачити в 20ці там наших земляків.

изображение_viber_2024-05-20_14-02-24-793 изображение_viber_2024-05-20_14-02-25-490 изображение_viber_2024-05-20_14-02-27-432