Шановні мешканці громади!
![48e356cffadcfae02e8c0dc7e82338a0_XL](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/48e356cffadcfae02e8c0dc7e82338a0_XL.jpg)
Відповідно до п. 20 Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2022 № 1030 Коломацька селищна рада інформує, що Державною службою України з надзвичайних ситуацій за результатами ідентифікації об’єкта підвищеної небезпеки зареєстровано в Реєстрі об’єктів підвищеної небезпеки:
- АЗК № 4 у складі АЗС та АГЗП УППГК АТ «Укргазвидобування», за адресою: Харківська область, Богодухівський район, а/д Київ – Харків – Довжанський, 394 км + 960 м, зареєстровано 16.06.2023 за номером АХ / 01317, як об’єкт підвищеної небезпеки 3 класу.