ЩО ЗАГРОЖУЄ ВЛАСНИКАМ УКРАЇНСЬКОГО ПАСПОРТА НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
![07.06.2023](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/07.06.2023.jpg)
Евакуація чи рідний дім, український паспорт чи папірець країни-агресора – складний вибір, який в умовах війни постає перед багатьма. Причиною для сумнівів є лише беззаконня, яким рф руйнує життя наших громадян.
Охочі зберегти своє місце проживання іноді змушені існувати в умовах, які диктує ворог. Примусова паспортизація залишається у переліку головних проблем на тимчасово окупованих територіях. Так, шляхом погроз, шантажу та насилля злочинні адміністрації схиляють населення до зміни громадянства. Щоб отримати згоду в найкоротший термін, людей відключають від електромережі, виселяють з житла, позбавляють майна, соціальних виплат тощо.
Примусова паспортизація є одним із безлічі злочинів, які кояться представниками рф на території незалежної держави. Офіційного визнання такі документи ніде не отримають. Українці мають бути обачливими та пам’ятати, що за добровільне сприяння ворогу в русифікації населення передбачена правова відповідальність. Виключенням є випадки, коли від зміни паспорта залежить збереження умов для виживання.