Шановні мешканці Коломацької громади!

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля щорічно в країні проводиться  Всесвітній день прибирання «Word Cleanup Day». В цьому році цей захід відбудеться 20 вересня в різних форматах в залежності від можливостей у воєнних реаліях: цифрове прибирання онлайн, прибирання прибудинкових територій, прибирання територій установ, організацій, закладів  освіти, культури, медицини, сортування вторинної сировини та здача на перероблення, боротьба з бур’янами та карантинними організмами, прибирання стихійних сміттєзвалищ, приурочення осіннього місячника  благоустрою до  Всесвітнього дня прибирання в Україні.

Коломацька селищна рада пропонує

долучитися до всесвітнього дня прибирання, враховуючи безпекову ситуацію  в нашому регіоні.

ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ!