ХАРКІВ’ЯНИН СПЛАТИВ 85 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ
![Харків, аліменти 21.02](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/Harkiv-alimenty-21.02.jpg)
Понад 85 тисяч гривень – саме таку суму заборгованих аліментів сплатив харків’янин на користь своїх двох неповнолітніх дітей. Зважаючи на те, що віддати нащадкам кошти з власної ініціативи чоловік не поспішав, державні виконавці спонукали його до цього рішення додатковими важелями правового впливу.
Постійні виклики на прийом до державного виконавця Холодногірсько-Новобаварського відділу ДВС у місті Харків, арешт коштів і майна та, врешті, заборона керування транспортними засобами переконали боржника виконати батьківські обов’язки і діти вже отримали обіцяні кошти в повному обсязі.
Таким чином, спеціалісти Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції формують у неплатників аліментів повагу до законодавчо встановлених норм поведінки та фінансових потреб їхніх дітей.