О Г О Л О Ш Е Н Н Я
![1b256wfd6l](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/1b256wfd6l.jpg)
Шановні жителі Коломацької територіальної громади прошу Вас прийняти участь у громадському обговоренні проєкту рішення «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Коломацької об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки» яке відбудеться 11 січня 2021 року о 10-00 в приміщенні Коломацької селищної ради, зал засідань
З повагою
Коломацький селищний голова Володимир ГУРТОВИЙ