Коломацький селищний голова

Гуртовий Володимир Григорович
Дата народження: 30 жовтня 1966 року.
Місце народження: Україна село Шелестове Коломацького району Харківської області.
Громадянство: Громадянин України. В Україні проживаю постійно.

Відомості про освіту:
  • 1973-1983 СШ с. Шелестове;
  • 1983-1988 Харківський інститут механізації та електрофікацїі сільського господарства, інженер-механік;
  • 2009-2010 Харківська академія державного управління, магістр державного управління.
 Трудова діяльність:
  • 1988-2006 СТОВ «Колос»: керівник майстерні, завідуючий цегельним заводом, завідуючий автогаражем, керівник механізованої ланки;
  • 2006-2017 Шелестівський сільський голова.
Згідно протоколу Коломацької селищної виборчої комісії про результати виборів Коломацького селищного голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі від 30.10.2017 року рішенням І сесії VІІІ скликання від 07.11.2017 року визнано повноваження Коломацького селищного голови Гуртового Володимира Григоровича.