Звіт по виконанню власних та делегованих повноваженням станом  на 01.01.2012

Власні та делеговані повноваження Коломацька селищна рада здійснює згідно з чинним законодавством, затвердженими перспективними планами і спрямовує на забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку селища, покращення життєвого рівня та соціального захисту населення при постійній підтримці та конструктивній співпраці з райдержадміністрацією її службами та відділами та районною радою.

Виконавчий комітет Коломацької селищної ради утворений для здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування. За 2011 рік було проведено 12 засідань виконкому, на яких розглянуто 105 питань. Якщо формувати по характеру питань які виносилися на розгляд – це в основному питання, які передбачалися планом роботи відповідно до повноважень виконкому.

В роботі виконкому приймали участь 15 членів виконкому, на яких поширювалися ті чи інші доручення або прямі обов’язки. До депутатського складу Коломацької селищної ради входить 20 депутатів. Так за 2011 рік депутатський корпус та члени виконкому працювали над вирішенням таких основних питань:

1. Вирішення соціально – економічних, культурних питань та планів, пов’язаних з розвитком селища.

2. Вирішення питань бюджету та фінансів.

3. Управлінню комунальною власністю.

4. Вирішення питань в галузі житлово-комунального господарства побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку.

5. Вирішення питань в галузі будівництва.

6. Вирішення питань у сфері освіти , охорони здоров’я, культури, фізкультури і спору.

7. Вирішення питань у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

8. Вирішення питань у сфері соціального захисту населення.

9. Вирішення питань в галузі оборонної роботи та інші.

На виконання повноважень в галузі бюджету, фінансів та цін створена постійна комісія з питань планування бюджету та фінансів , яку очолює Обихвост Тетяна Володимирівна . Так рішенням IV сесії VI скликання від 14.01.2011 року затверджено бюджет селищної ради на 2011 рік, положення про порядок обчислення та сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на території Коломацької селищної ради, рішенням ХI сесії VI скликання від 18.11.2011 року затверджено ставки єдиного податку на 2012 рік, ведеться контроль за виконанням бюджету селищної ради шляхом помісячної звітності та заслуховуванням на сесіях ради поквартального звіту головного бухгалтера селищної ради стосовно виконання бюджету.

На виконання власних та делегованих повноважень щодо управління житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування створена постійна комісія з питань побуту, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, яку уже друге скликання очолює Сизонов Володимир Миколайович . Комісією ведеться контроль за виконанням програми “Благоустрій селища Коломак”. Проводиться контроль за виконанням робіт по ремонту доріг, освітленню вулиць селища. На дану комісію покладаються завдання по підготовці документації по прийняттю до комунальної власності територіальної громади об’єктів житлового фонду та інфраструктури.

Розроблені та затверджені правила благоустрою населених пунктів. В зв’язку з цим надані доручення кожному депутату про проведення роз’яснювальної роботи із виборцями стосовно дотримання чистоти та порядку біля своїх домоволодінь, узбіччях вулиць, прибирання стихійних сміттєзвалищ. Розроблені схеми прибирання територій, що були закріплені за кожною організацією та були розіслані повідомлення про наведення санітарного стану на відповідній території. Проведена робота по виявленню та знищенню карантинних організмів на території ради.

Проведено шість сходів громадян, на яких були розглянуті питання благоустрою населених пунктів, проблеми питної води, ліквідації стихійних сміттєзвалищ та викачування нечистот. Розроблена схема першочергової розчистки доріг комунального значення від снігу в зимовий період.

Проведено профілювання щебеневих та ґрунтових доріг за допомогою автогрейдера, виконано роботи по поточному ремонту: влаштування горизонтальної дорожньої розмітки в селищі Коломак по вулиці Леніна, вулиці Єгорова, вулиці Кірова, виконано роботи по поточному ремонту асфальтованого покриття по вулиці Леніна, вулиці Єгорова, вулиці Чайковського.

Встановлено вуличне освітлення по вулиці Єгорова та проведено роботи по освітленню Центральної площі селища.

Рішенням виконкому №88 від 29.11.2010 року створена комісія по комплексному впорядкуванню території , якою складаються акти по погашенню правовстановлюючих документі на домоволодіння , які частково або повністю зруйновані, проведена інвентаризація аварійних дерев на території населених пунктів, підготовлені відповідні документи та отримане погодження на їх ліквідацію в Управлінні охорони навколишнього природного середовища.

На виконання повноважень в галузі будівництва рішеннями виконавчого комітету проводиться оформлення права власності на житлові будинки, приймаються до комунальної власності територіальної громади селища Коломак об’єкти житлового фонду та соціальної сфери.

На виконання повноважень у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту фінансується програма “Розвитку фізкультури та спорту на селі 2011- 2014 роки” затверджена рішенням L сісії V скликання від 30 липня 2010 року. Фінансується програма Коломацького навчально-виховного комплексу смт Коломак “Школи успіху, як Школи сприяння здоров’я ” та програма розвитку дітей середньої та дошкільної освіти НВК смт Коломак “Виховуємо здорову дитину ” на 2010-2014 роки, затверджена рішенням ХLIХ сесії V скликання від 22 червня 2010 року. Для забезпечення у сільській місцевості регулярного безоплатного перевезення до місць навчання (роботи) і в зворотному напрямку учнів та педагогічних працівників рішенням XI рішенням VI скликання від 18.11.2011 року було затверджено доповнення до програми Коломацького навчально-виховного комплексу смт.Коломак ” Школа успіху, як Школа сприяння здоров’я на 2011 – 2014 роки” .

На виконання повноважень у сфері дитячої та молодіжної політики, сімейних відносин Коломацька селищна рада плідно працює з районним центром соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді та районною службою у справах дітей. Прикладом узгоджених дій селищної ради та центру є те , що вже сьомий рік підряд укладається угода між селищною радою та центром соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді щодо фінансування центру у вигляді субвенції на виконання програм ” Діти України “у 2005 році та “Профілактика негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі “на 2006-2012 роки. Контроль за виконанням програми проводиться шляхом заслуховування директора центру на сесіях селищної ради.

Взаємодія виконкому селищної ради , центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді та служби у справах дітей при райдержадміністраціі знаходить відображення у роботі комісії по роботі з молоддю та сім’ями з дітьми при виконкомі селищної ради, яку очолює Конєва Валентина Іванівна. Поруч з питаннями , ініційованими депутатами селищної ради значне місце займають питання винесені на розгляд служби у справах дітей.

Така форма роботи дає змогу досконально володіти ситуацією в селищі , відслідковувати стан справ у кожній сім’ї, своєчасно надавати їм необхідну допомогу.

Проблемні сім’ї знаходяться під постійним контролем депутатів селищної ради . Ефективною формою роботи з такими сім’ями є виїзні зустрічі з дітьми та їх батьками, безпосередньо за місцем їх проживання, що спрямовані на удосконалення виховної та профілактичної роботи серед дітей та молоді селища. Що стосується виконання повноважень у галузі культури, прийнято до комунальної власності територіальної громади селища Коломак Першотравневий клуб та Новоіванівський клуб.

На виконання повноважень у сфері соціального захисту населення селищна рада плідно працює з Коломацький районним центром зайнятості та Управлінням праці та соціального захисту населення . Проблемним залишається питання працевлаштування жителів селища. Для більш детальної інформації стосовно наявності вакантних робочих місць в селищній раді вивішений стенд, який обновлюється щомісячно Коломацький районним центром зайнятості. Для громадян , що не здатні на рівних конкурувати на ринку праці на кожний рік встановлюється квота робочих місць на підприємствах , установах та організаціях. Разом з центром зайнятості проводяться оплачувані громадські роботи на території селищної ради . Депутатами селищної ради складаються акти для видачі довідок громадянам , які здійснюють догляд за самотніми жителями для подальшого оформлення виплат в управлінні праці та соціальному захисту населенні. Проводиться виплата допомоги на поховання не працюючих. Проводяться благодійні обіди учасникам бойових дій та надаються продуктові набори під час святкування Дня Перемоги та Дня визволення селища від німецько- фашистських загарбників.

Виконання власних та делегованих повноважень у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища покладаються на постійну комісію з земельних питань та агропромислового комплексу , яку очолює Олійник Світлана Василівна , які відображаються в наданні дозволів на розробку проектів землеустрою , наданні земельних ділянок в приватну власність, затвердженні положення фонду охорони навколишнього природного середовища, ведеться реєстрація договорів земельних часток паїв, вирішенні земельних спорів, передачі земельних ділянок до земель запасу та резервного фонду, затвердження проектів землеустрою та грошової оцінки, встановлення розміру орендної плати . Були переглянуті рішення селищної ради про надання дозволів на розроблення проектів відведення земельних ділянок об’єктам соціальної сфери та направлення відповідні попередження на ім’я керівників про необхідність виготовлення технічної документації.

Проведені бесіди із кожним із підприємців на предмет законності використання земельних ділянок та сплати орендної плати за використання землі. Переглянутий розмір орендної плати за існуючими договорами оренди та надіслані повідомлення орендарям про перегляд орендної плати та внесення змін до договорів оренди. Розроблена та затверджена грошова оцінка земель населенного пункту с. Жовтневе.

Особливу подяку в роботі даної комісії хотілося б висловити Павинському Анатолію Івановичу за його професіоналізм та відповідальне ставлення до вирішення кожного питання.

Виконання повноважень в галузі оборонної роботи відображається в розробці та виконанні перспективного плану заходів по військовому обліку, організації призову громадян на строкову військову службу в Збройних силах України.

На виконання делегованих повноважень щодо забезпечення законності , правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян створена адміністративна комісія при виконкомі селищної ради, яку очолює Сидоренко Олександр Олексійович. На засіданнях адмінкомісії розглянуто 17 протоколів, в тому числі 6 – за порушення правил благоустрою населених пунктів, згідно рішенням виконавчого комітету №128 від 26.06.2007 року, яким надано право дільничним інспекторам міліції Коломацького РВ ГУМВС України в Харківській області складати протоколи про адміністративні правопорушення, стосовно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Порушення правил благоустрою території міст та інших населених пунктів” та було стягнуто штрафів на всього на суму 2006 грн. Створено та діє громадське формування по забезпеченню громадського порядку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Центральна влада

Силові органи

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти